top of page

[ZAKOŃCZONE] REKRUTACJA: Montażysta

Szukamy osoby, która będzie z nami współpracować na stałe / na zasadzie freelance.


Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa lub B2B

Gwarantujemy: stałe zlecenia płatne od projektu / etat (do ustalenia)

Kim jesteśmy?

Plot Twist, to szybko rozwijający się dom produkcyjny. Nasz 6-osobowy Team wyszedł spod skrzydeł dużych agencji i w końcu działamy pod własnym szyldem. Za sterami studia zasiadają Łukasz (@chilaphoto) i Iza Chila (@grzankiznieba).


Szukamy kogoś kto:

  • posiada wykształcenie w kierunku montażu i/albo posiada solidne portfolio potwierdzające multidyscyplinarne umiejętności w zakresie prezentowania materiału video

  • posiada doświadczenie w montażu form telewizyjnych (multicam do 8miu kamer), reklamowych i muzycznych

  • bez problemu nawiguje w Adobe Premiere

Znajomość After Effects i DaVinci Resolve będzie dodatkowym atutem :)


Oferujemy:

  • pracę na projektach, którymi będziesz się chwalił przed znajomymi

  • pracę w młodym zespole (kto pracował z dziadersami, ten się z tego hasła nie śmieje 😶‍)

  • wsparcie w rozwoju kreatywnym (serio, służymy pomocą niezależnie od tego, czy wymyślisz sobie zrobienie scenografii z wielkimi różowymi rakietami, czy stwierdzisz, że fajnie byłoby zrobić rave w lesie. Count on us!)


Czujesz, że nadajemy na wspólnych falach? Wyślij swoje CV/portfolio na maila: praca@plottwist.pl z hasłem MONTAŻYSTA w tytule wiadomości.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".


rekrutacja trwa do 21.10


Off top: Jeżeli uważasz, że pasujesz do nas wpadnij na kawkę, albo wyślij swoje portfolio na pracowego maila. Manpower zawsze w cenie, więc nie zamykaj się na stanowiska aplikacyjne.


Comments


bottom of page