top of page

[ZAKOŃCZONE] AKTORZY / STATYŚCI NA PLAN TELEDYSKU

Krzyczeliśmy niedawno, że powiększamy naszą bazę podwykonawców i szukamy ekipy do zrealizowania z nami teledysku w klimacie Blade Runnera. Ten task jest już zakończony, idąc więc o krok dalej szukamy twarzy, które nam ten neo noir klimat zbudują.


KONKRETY TYPU STRATEGICZNE

Termin zdjęć: 20.02.2023 r.

Lokalizacja: Warszawa

+ STOISZ SOBIE W TELEDYSKU, A NIE GADASZ JBC


Poniżej znajdziesz moodboardy, stawki i opisy konkretnych ról, do których poszukujemy kandydatów. Jeśli jesteś zainteresowan_, wielka prośba o podrzucenie maila na adres praca@plottwist.pl z nazwą roli, do której aplikujesz, w tytule wiadomości.


1. BLIŹNIĘTA

Stawka: 500 PLN netto / osoba


Traktuj ten moodboard, jak... moodboard. Powyższe zdjęcia pokazują preferowane typy urody, ale fakt posiadania bliźniora ma tu priorytet najwyższy!


2. BARMAN

Stawka: 500 PLN netto

Poszukiwany pan w wieku średnim, może starszy. Tak sobie to wyobrażamy, ale ponownie, niech ten mood będzie tylko drogowskazem.


3. DAMA Z ŁASICZKĄ (ALE TO NIE MUSI BYĆ DAMA, ANI ŁASICZKA)

Stawka: 600 PLN netto / do ustalenia*


Chyba jasna sprawa - ty i ten typ co mieszka w twoim domu za free. Zrób gwiazdora ze swojego pupila i siebie, tak przy okazji. *Albo tylko ze swojego pupila. Do dogadania!


4. SYN KOLEŻANKI TWOJEJ STAREJ

Stawka: 300 PLN netto


Mamy jeszcze kilka mniejszych ról. Tutaj szukamy po prostu fajnych, charakterystycznych twarzy. Daj znaka, jeśli taką masz, nawet jeśli nie jesteś idealnym synem koleżanki Twojej mamy, ani tą wymarzoną córką. Będzie fajnie. Dawaj :)


Dla przypomnienia: jeśli jesteś zainteresowan_, wielka prośba o podrzucenie maila na adres praca@plottwist.pl z nazwą roli, do której aplikujesz, w tytule wiadomości.

bottom of page